30 grudnia 2014

Czas po Wigilii minął jak z bicza strzelił. Jutro już Sylwester i Nowy Rok. Pamiętając moje postanowienie z zeszłego roku o robieniu zdjęć na każdy miesiąc, przejrzałam swoje wirtualne albumy. I z przykrością muszę stwierdzić, że w tym roku zrobiłam bardzo mało zdjęć, o przypisaniu ich na każdy miesiąc mowy nie ma. :(
W roku 2014 sporo się wydarzyło. Rozpoczynając od narodzin Dorotki, przez ukończenie studiów, stratę bliskiej osoby, kończąc na znalezieniu pracy. To chyba takie najważniejsze wydarzenia w moim życiu. Rok 2015 zapowiada się również ciekawie, kilka większych planów już jest, mam nadzieję, że po drodze nie wyskoczy już nic przykrego i niechcianego- ale tego nie da się przewidzieć.
Żeby zamknąć ten rok na 100% wstawiam zaległe zdjęcia, świąteczne i nie tylko.

Cały czas szkoda mi pieniędzy na oryginalne Cotton Ball Lights, kręconych na balonach nie chce mi się robić, tak więc postawiłam na piłeczki pingpongowe. Kilka otworków, ''nadzianie'' na lampki i proszę, prawie jak prawdziwe ;)

Na klasową Wigilię mojej siostry miałam przyjemność upiec 30sztuk babeczek. Wybrałam te z twarożkiem, piernikowe i z herbatą matcha (bez zdjęcia).

Obiecałam Wam też zdjęcie naprasowanki od Karoliny, na modelce :)

No i kilka świątecznych migawek z domu ;) Wprawne oko zauważy zmianę łóżka w moim pokoju. Wróciłam do poczciwej starej zwykłej wersalki. Nie wiem czy prze te 2-3 lata wyrobił się materac czy co, ale na moim starym łóżku nie dało się spać, miałam taki ból pleców. A na innych łóżkach nie. Stąd ta zmiana. To by było na tyle ;)

Oczywiście dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne i noworoczne. Wam również życzę wszelkiej pomyślności w 2015 roku i szampańskiej zabawy w Sylwestra!!!

5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała prezentacja, piękna choinka i bardzo apetyczne babeczki:) życzę wszystkiego co najwspanialsze w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się Twoje wnętrze, jest niezwykle klimatyczne :) Pingpongowe lampki wyszły Ci świetne :) Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...