15 grudnia 2014

Święta już praktycznie za tydzień, więc najwyższa pora wysłać kartki do bliskich. Pielęgnujecie jeszcze taką tradycję, czy przerzuciliście się na rzecz telefonów, smsów, maili? U mnie w rodzinie funkcjonuje i wysyłanie kartek, i telefony, i smsy. A oto część kartek, które zrobiłam w tym roku. Pierwsze dwie, przyznaję się, zgapiłam od Agnieszki ze Scrappassion. Nadal pozostaje ona dla mnie guru w tej dziedzinie i zawsze będę podziwiała jej prace. Są przepiękne, połączenie papierów i kolorów jest idealne i zawsze się komponuje, nie ma za dużo przekombinowanych ozdobników. Moje odgapienie wynikało z zakupu pierwszego brzegowego dziurkacza i natychmiastowej chęci jego użycia. Ale następne prace zrobiłam już wg własnego serducha i rozumu. ;)


Stemple i napisy są od Joli. http://jolagg.blogspot.com/
Pokażę Wam jeszcze stroik adwentowo świąteczny, pokazujecie takie cudowności, że aż mi się zachciało mieć swój. Bo ogólnie nigdy nie mamy stroika z 4 świeczkami.


I świątecznie ustrojona galeria handlowa. Podobają mi się te pluszaki, taki ukłon w stronę dzieci, widać, że galeria pod względem wystroju i atrakcji jest nastawiona na najmłodszych.


Pozdrawiam Was bardzo świątecznie i z oczekiwaniem na śnieg. :)

3 komentarze:

  1. Śliczne karteczki, bardzo klimatyczne! Ja też jeszcze wysyłam kartki, głównie do babć, bo mają z nich uciechę :) Dla tych "komórkowych" zawsze zamiast kartki mam jakiś inny, ręcznie zrobiony świąteczny upominek, a to dlatego, że kartek robić nie potrafię, a lubię dać coś od siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...