26 listopada 2014

Dzisiaj dzień zaczął się dla mnie bardzo wcześnie. Jak zwykle wstałam do pracy, wyszykowałam się i pojechałam. A tu niespodzianka, jednak mam wolne :P Nie ma to jak zamieszanie w grafiku ;) Dzięki temu nie przespałam kilku cennych godzin i zrobiłam sporo roboty w domu. Zbliżają się święta, miasto zaczyna się stroić w świąteczne lampki, ja również czuję już ten klimat. W tym roku mam zamiar wcześniej zrobić kilka rzeczy porządkowych, dzisiaj np. umyję już część okien, żeby potem w mróz ich nie skrobać z płynu. 


Na mojej ścianie nad sekretarzykiem, zamiast tzw. gazetki czy pele mele zawisły plakaty w formie choinki. Moja wersja positive christmas tree :) Jak kilka razy przejdę obok niej to sobie w końcu wbiję do głowy trochę pozytywów :) Po sezonie świątecznym zmienię ich rozstaw na bardziej uniwersalny, po 2 lub 3 w kilku rzędach.

Przygotowałam dla Was kilka wizualizacji jak można takie plakaty powiesić. Może nic odkrywczego, ale zawsze to jakiś pomysł i ułatwienie.

 


Plakaty pochodzą ze sklepu NieTylkoNa. <1> <2> <3> Plakat "YES" oraz "Be the best version of you" są zmodyfikowane i zrobione zgodnie z moim "widzimiesie" ;) Dlatego czasem warto zapytać o indywidualny projekt, do czego zachęcam. :)
A na koniec coś słodkiego :) Polecam Wam ciasto rozpływające się w ustach, ja je nazywam brzoskwiniowy słonecznik. 


Jeśli ktoś reflektuje na coś treściwszego, a zarazem zdrowego, zachęcam do zrobienia pasztetu z dyni i soczewicy. Bardzo aromatyczne i pyszne smarowidło do pieczywa.
Pozdrawiam i życzę pięknego i smacznego dnia!

4 komentarze:

  1. Super te plakaty! A takie czytanie pozytywów na prawdę pomaga:) Ja sobie ostatnio napisałam w kuchni na desce : dajesz z tym Jolanta! Jak czasu mi brak, i w kuchni już dogorywam, robiąc obiad, przygotowując przekąskę synkowi i przy okazji dolepiając szyszki do stroika, patrzę na tą deskę i od razu nabieram tempa :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...