1 sierpnia 2014

Chwilowe załamanie pogody i urlop Mamuśki wykorzystujemy na przetwórstwo ogórków i jabłek z działki. Moja Mamuśka po wielu latach spędzonych w kuchni stwierdziła, że ma dosyć ''stania przy garach'' i nie sprawia jej już to przyjemności. Tak więc czas nauczyć się kucharzyć, na razie z asystą rodzicielki, a w późniejszym czasie może sama? Muszę przyznać, że im dłużej siedzę w kuchni, tym bardziej przekonuję się do gotowania. Ale na razie nie wyobrażam sobie gotowania codziennie innych  obiadków dla całej rodziny. Kolejny raz napiszę, że podziwiam Was kochane kobietki, że ogarniacie rodzinę, dom, pracę itp.
No to mi wyszedł wstęp nie na temat ;) Dzisiaj ciąg dalszy nagród na Wystawę Psów Rasowych. Pozostajemy też w temacie puszek.


Lubię tą serwetkę, widok przyjazny dla oka. Niestety, nie dało się przykleić serwetki na całą puszkę, więc wymyśliłam łączenie brzegów falbanką i napisem, wykonanymi złotą konturówką. Chyba nie wyszło tak najgorzej?


Zanudzę Was powyższym wzorem :P Ale przyznam, że od strony technicznej taki papier pergaminowy nie nadaje się do puszki z wgłębieniami. Szkoda, bo ma mam jeszcze jeden fajny kwiatowy wzór z tego rodzaju papieru.
To by było na tyle, a Wy co robicie w związku z przetworami?

4 komentarze:

 1. śliczne prace, pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta z motywem kwitowym szczególnie przypadła mi do gustu . A jeśli pytasz o przetwory do właśnie wybieram się po nie do mamy :) Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 3. Puszki ozdobiłaś super pomysłowo, a gotowania nie zazdroszczę [ nie znoszę ] pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale ozdobiłaś puszki, ten motyw z domkiem... przeuroczy! Gotować uwielbiam, traktuję to jak swoistą sztukę tworzenia :) Można się w tym zapomnieć tak samo, jak i w rękodziele, i wymyślać, eksperymentować a potem dawać ukochanym pyszności do jedzenia :D A najlepsze - że ilość dań do przygotowania jest nieograniczona :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...