28 lipca 2014

Niby minął tylko tydzień od ostatniego wpisu, a tyle się wydarzyło... Niekoniecznie dobrego, smutny czas nastał u nas w rodzinie i wszystko dzieje się na wariackich papierach. Nie chcę tutaj się żalić, ale smutno mi, bo odeszła od nas bardzo bliska osoba. Szybko i niespodziewanie, co jest chyba najgorsze. Teraz mamy nadzieję na chwilę ''spokoju'' i trochę lepszy okres.
Na osłodę życia i otarcie łez, zaszywam się w kuchni. Koniecznie spróbujcie ciastek z czerwoną porzeczką.


Chciałabym podzielić się z Wami moim sposobem na uporządkowanie biżuterii. Ostatnio zajrzałam do swojego pudełka i złapałam się za głowę. Przecież przez taki nieporządek biżuteria, nawet ta niewiele warta, niszczy się. Szukałam pomysłu na segregację i znalazłam oraz wymyśliłam to:


Kolczyki powbijane są w słonika wyciętego z grubej tektury. Wzór i pomysł znalazłam na stylowi.pl Mam dla Was szablon tego słonika. Wystarczy wydrukować obrazek w pożądanym rozmiarze, wyciąć i odrysować szablon na grubym kartonie/filcu i ponownie wyciąć.

 Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć w większym rozmiarze.

Bransoletki i pierścionki umieściłam na dopasowanych rozmiarami tekturowych rurkach po papierze, ręczniku papierowym czy folii spożywczej. Wystarczy okleić tekturę i mamy gotowe miejsce na biżutki :)


Mam nadzieję, że mój sposób na uporządkowanie ozdób przypadnie Wam do gustu i skorzystacie z niego. 
Pozdrawiam z bardzo upalnych, wręcz saharyjskich Mazur.

4 komentarze:

 1. O mamo, ile Ty masz bransoletek!! Fajny pomysł z tym słoniem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo pomysłowy ten słonik
  biżuteria piękna :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny sposób na biżuterię, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowe:) słonik uroczy:) a można również inne wzory sobie powycinać:) tyle, że się taka biżuteria kurzy dlatego ja trzymam w kuferku.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...