25 sierpnia 2012

Jak Wam minął tydzień? U mnie dosyć pracowicie, skończyłam dwie większe prace- konewkę i doniczkę. Z konewki jestem zadowolona, tylko sporo lakieru na nią poszło, bo ma naprawdę duże rozmiary.


Doniczka też nie jest mała, do cieniowania użyłam patyny oraz roztarłam trochę złotej konturówki.

   
doniczka przed


Dzisiaj z rana przysiadłam do oklejania kolejnych pudełek. Odkąd mam nowe meble wszystko w szafkach układam właśnie w pudełkach i bardzo pomaga mi to w utrzymaniu porządku.
W pierwszym zastosowałam zwykłą okleinę, a w drugim tapetę papierową, której historia sięga 30 lat wstecz. Mamuśka opowiadała mi, że miała nią oklejony pokój, musiało to ciekawie wyglądać :) Przechowało się sporo rolek, nawet w dobrym stanie, więc do różnych oklejanek jak znalazł.


A tak wygląda moja ściana po 3 latach od remontu... zaczęła odpadać, ale szwagier ją zaszpachlował, ja teraz maluję. Całe szczęście mam resztkę farby i nawet zbytnio odcień się nie  odróżnia.


Zmykam piec ciasto, bo dawno nie było ;)
Udanego weekendu!

8 komentarzy:

 1. Super i konewka i doniczka. Naprawdę miałaś pracowity tydzień. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Konewka i doniczka wyszły rewelacyjnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. PS!!!!
  Oczywiście pudełka też fajne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj,
  wpadłam przypadkiem i zostane na dłużej :) piękna konewka, taka radosna

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie tutaj u ciebie więc jeśli pozowolisz to będe tutaj zaglądać. Masz fajne zwierzaczki,kiedyś miałam chomiki i świnkę morską,obecnie mam tylko psa rasy BEAGLE,a jaszczurki często widuję na mojej działce ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Konewka świetna i doniczki są super.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...