5 lipca 2014

Na samym początku chciałabym serdecznie podziękować za gratulacje :) Jesteście kochane :)
Nawiązując do przedostatniego postu o morzu to dziewczyny przywiozły sporo kamieni :) Tak, tak, kamieni. U nas na Mazurach takich wymuskanych, ładnych i gładkich nie ma. Mamuśka z siostrą były tak nimi zachwycone, że dźwigały reklamówkę kamieni większych i mniejszych. W tamtym roku z Wrocławia ciągnęłyśmy w walizce ponad 20 książek różnej grubości ;) To już chyba takie nasze zboczenie rodzinne.
Na dno wielkiego słoja wysypałyśmy piasek z nadmorskiej plaży, ułożyłyśmy kamienie i mamy taką pamiątkę z podróży. A ja wyłapałam płaski, okrągły, beżowy kamień i i postanowiłam zrobić z niego pierścionek. Marzyła mi się jakaś ładna jubilerska oprawa, ale jak się nie ma co się lubi... Miałam bazę do pierścionków i powstał taki komplet z kolczykami zrobionymi również przeze mnie kilka lat temu. Kamyk pokryłam kilkoma warstwami utwardzacza do paznokci, aby nadać mu blasku. Bo ja lubię jak się błyszczy. I w decu i w biżu. Naturalna, prosta i tania ozdoba jak znalazł :)


Tu już krajobraz mazurski z okolic działki. Dzisiaj pogoda dopisała, grillowaliśmy i opalaliśmy się na działce. Liczę, że taka pogoda pozostanie z nami na dłużej, bo mam dosyć spania w wełnianych skarpetkach ;)

Pozdrowienia w ten ciepły wieczór!

7 komentarzy:

 1. Super komplecik, taki wakacyjny :) Piękne zdjęcia, bardzo lubię maki i takie widoki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, gratuluję i jeśli trafię jako pacjentka to proszę o bardzooooooooooo cienką igłę [ nadal boję się zastrzyków] makowy krajobraz uroczy , ściskam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne makowe zdjęcia....Pa....

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo oryginalny pierścionek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jaka piękna pamiątka! świetny pomysł i chyba z niego skorzystam, o ile uda mi się przywieźć z wakacji jakiś kamyk, bo to nielegalne... a w samolotach prześwietlają bagaże :(
  i ta cudowna łąka <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny ten pierścionek, pomysłowa jesteś :) A te widoki mnie zauroczyły, uwielbiam maki. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja tyle ślicznych kamyków wywaliłam - bez pomyślunku . Świetnie Twoje drobiazgi wyglądają. A maki ,,,,,

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...