17 grudnia 2013

Cześć wszystkim po trochę długiej przerwie :) Od piątku do 7 stycznia jestem w domu, więc mam nadzieję, że będzie mnie więcej na blogu. Choć sprzątania jak na ostatni tydzień przed świętami mam sporo, bo dopiero zaczęłam ostre przygotowania do świąt. Jeszcze inne sprawy się nakładają na mój brak czasu, ale jakoś dam radę wszystko ogarnąć w terminie, mam nadzieję. A jak u Was? Też pewnie jesteście zaganiane w tym przedświątecznym okresie. Wszyscy tak narzekali, że za wcześnie zrobiło się świątecznie, a tu ani się obejrzeliśmy i mamy tylko tydzień. 
A ja w ramach uaktywnienia świątecznego nastroju, który gdzieś mi uciekł przez te egzaminy, wybrałam się na Jarmark Świąteczny organizowany w moim mieście. Tym razem odważyłam się i stałam po drugiej stronie stolika czyli jako wystawca ;) Było bardzo świątecznie, ale również zimno.

Moje stoisko ;) Tildowy renifer i bombka ze skorupek zostały obfotografowane z każdej strony :) I podobały się chyba dla każdego przechodzącego dziecka.


Pozostałe stoiska


Z jarmarku przywiozłam lizaki dla siostry i mini zestaw różnych miodów. W święta będzie wielka degustacja. Znajduje się tam między innymi miód cynamonowy, czekoladowy, z propolisem.


Dobra, lecę dalej sprzątać, pozdrawiam świątecznie!


4 komentarze:

 1. piękne stoisko :)))

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że w koncu zdobyłąś się na odwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stoisko z marzeń i snów:) Pozdrowienia i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...