16 grudnia 2011

Zadania weekendowe

Jako że w domu bywam tylko na weekendy i tam mam rzeczy niezbędne do 'majsterkowania', to już w środku tygodnia wymyślam co zrobić pożytecznego. I tak, w zeszłą sobotę i niedzielę dopracowałam świąteczne dekoracje pokoju.
Wejście do mojego 'królestwa'
Wianek na drzwi
I światełka
W ramach podziękowania za paczkę od Karoliny, wykonałam też dla niej świąteczny exploding box.
A już jutro czeka mnie ubieranie choinki :)
Jak tam u Was z pogodą? Ja nie mogę uwierzyć w to, że praktycznie cały grudzień przechodziłam w adidasach, bez odmrożenia palców!
Pozdrawiam, miłego weekendu!

8 komentarzy:

 1. Heheh ja też w adidasach latam no chyba że pada to glany idą w ruch. Dzieci szkoda bo nie mają jak na sankach pojeździć. Dekoracje super :) Ja też jutro będę ubierała choinkę ale najpierw muszę ją kupić bo ta co mam to za mała jest. Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie prawie cały grudzień pada deszcz :/ w ogóle nie czuć atmosfery świąt... mam nadzieję, że na święta śnieg się pojawi...
  U Justyny (http://jot-kaa.blogspot.com/2011/01/kurs-wyplatanie-3-rurkami-osonka-na.html) masz dokładnie wytłumaczone jak się wyplata, chociaż ja nie wyplatam na 3, a na 2 rurki :) Miłego wyplatania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Choineczka w exploding box'ie nieziemska!! Ja nie czuje atmosfery świąt. Z ubraniem choinki zwlekam i raczej w tym roku nas ominie ta przyjemność, bo spędzamy święta w całości poza domem. Jedyne na co sobie pozwolę to zrobienie bombek z Kubusiem Puchatkiem, dla mojej małej oraz rozwieszenie światełek choinkowych. U nas (Kraków) pogoda też zadziwia w dalszym ciągu. Na co absolutnie nie narzekam, bo mam jak z dzieckiem spacerować :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie u Ciebie na te Świeta! j
  Ja tylko dzięki szyciu Światecznych rzeczy czuję, że Świeta coraz bliżej :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny jest Twój stroik na drzwi i śliczna choineczka w świątecznym exploding boxie
  Wygląda tak jakby była zbudowana z cukierków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne świąteczne dekoracje przygotowałaś! A pogoda u mnie zupełnie nieświąteczna, aż trudno uwierzyć, że za tydzień święta! Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kasiu, byłaś 500 osobą, która skomentowała moje prace. Za ten okrągły komentarz czeka na Ciebie ode mnie niespodzianka:). Proszę o kontakt na mojego maila (znajdziesz go na blogu)odnośnie przesłania adresu, na który ma trafić przesyłka. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasiu, przypominam o adresie na maila:) Bez tego trudno będzie mi cokolwiek wysłać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...