10 czerwca 2011

Szybko, szybciej...

Ale chyba czas trochę zwolnić. Jak już pisałam w poprzednim poście, nie wiem gdzie mi uciekają te dni i tygodnie. Tyle się u mnie dzieje, że nie wiem o czym pisać. W skrócie, to robię prawo jazdy- kończę wykłady, zaraz zaczynam jazdy i muszę robić testy. Raz w tygodniu chodzę do pracy (tak to mogę pracować zawsze :D ), a w międzyczasie dekupażuję. Dzięki tym 2 sprzedanym butelkom, mogę dorobić 2 kolejne :) Jedną już zrobiłam i 'poszła' na prezent, czekam z niecierpliwością na wiadomość czy się spodobała. Oto ona:

Na drugą mam już pomysł, ale trzeba poczekać na realizację.

Nowością u mnie jest jeszcze to, że po ponad roku poszukiwań znalazłyśmy w końcu fajny ogródek działkowy :) Więc mam teraz co robić na swoim kawałku zieleni. Ostatnio cały dzień spędziłam pieląc część wyznaczoną na kwiatki. Oczywiście nie znam się jeszcze na roślinkach i trochę dobrych wyrwałam ;)
Mamuśka posadziła warzywa, które jeszcze urosną. Pies się wybiegał i nie stwierdziłam kleszczy. Jedna siostra się opaliła, a druga wraz z koleżanką moczyły się  wiadrach. Więc jak widać wszyscy zadowoleni.


A poza tym, blogger ciągle szwankuje. Nie mogę dodawać komentarzy, bo muszę sto razy się logować i nawet to nie pomaga. Dlatego nie daję znaku u Was, ale zaglądam.
Niektórych blogach po prostu mnie wywala i pojawia się strona na której byłam wcześniej z informacją, że została odzyskana. Statystyki też szaleją, bo nagle poszły w górę- jak kiedyś miałam po ok. 20 wejść dziennie, tak teraz mam 200 :D

Życzę miłego weekendu!
Pozdrowionka!

5 komentarzy:

 1. Własny ogródek to super sprawa!!!Warzywka ,kwiatuszki...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowa butelka jest prześliczna!Ja z chęcią zobaczyłabym jakieś śliczniutkie doniczki które pasowałyby do tych butelek które nabyłyśy
  w piątek:)AGNIESZKA

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę kawałka własnej ziemi:) powodzenia:) butelki świetne:))

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna buteleczka. Kawałek zieleni to raj na ziemi:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Własna działka to jest coś !
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...