26 lutego 2011

Poniosło mnie...

... a zresztą sami zobaczcie :)
Jakiś czas temu wybrałam trochę wzorów idealnych do przezroczystych kamyczków. Zużyłam wszystkie jakie miałam :) Małe poprzyklejałam do magnesów, a z dużymi mam trochę problemu, bo są za ciężkie. Ale upatrzyłam już mocniejsze magnesy, tylko muszę je zamówić.
W kwestii zimy to i ja wymiękam. Z jednej strony wyjątkowo ją lubię w tym roku, a z drugiej- mam dosyć schematu śnieg, odwilż, śnieg, odwilż. Już tak ładnie się robiło, zero białego puchu, trawka się zieleniła, a tu znowu nasypało! Na poprawę humoru, kupiłam sobie hiacynta. Specjalnie dla niego zdekupażowałam doniczkę glinianą. Niestety, jak to u mnie bywa z kwiatkami- padł. Nastrój wiosenny również :(
A takie zimowe atrakcje mamy w mieście.
Mam jeszcze pytanie do bardziej zaawansowanych blogerek- jeśli skasuję zdjęcia w albumie Picassy to zniknął one również z bloga? Czy w Picassie jest jakiś limit, bo w folderze blogowym jest napis wykorzystano xMB miejsca, pozostało xMB wolnej przestrzeni. Czy jeśli przekroczę tą przestrzeń będę musiała płacić?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. Jej wogóler nie wiem o co sie pytasz, przepraszam nie pomogę.
  U mnie wiosennie od 3 tygodni, dzis 12 stopni i wszystko wyłazi z ziemi.
  Bzuiole wiosenne

  OdpowiedzUsuń
 2. No jak ja pisze nowy post to nad tekstem mam dodaj łobrazek, dodaje wybieram co chce z pliku i juz. Od 10 miesiecy nigdy mi nie wyskoczył żaden limit ani nic złego sie z tym nie robi.
  Nie umiem wytłumaczyc, ja mma chyba najprostsza wersje graficznabloga.
  buziole

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za pomoc! Ja chyba za bardzo kombinuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny ten Twój blog:) pozwolisz, że się rozgoszczę?:)

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję i zapraszam częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam ,jest limit na blogu, juz nie pamietam jaki, a jak wykasujesz zdjecia z picassy (chodzi o picasweb?)to owszem znikna z bloga, moja rada to zmniejszaj zdjecia, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Wstawiałam zdjęcia przez imageshack, ale teraz zablokowali link pt. 'direct link' i nie mogę. Spróbowałam przez picasaweb, ale jakoś mam co do tego wątpliwości. Teraz znalazłam stronę fotoszok i tam też są chyba jakieś limity. I mam problem.Dzięki za radę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...