13 października 2013

Ja już wiem! Wiem, kto wygrał jesienne candy z książką w tle :) Miło mi, że nazbierało się tyle mających czas na przyjemność jaką niewątpliwie jest czytanie.  Moja siostra wylosowała:

Edyta z kubkiem kawy z bloga Strzępki i okruchy  

 Również opis za co Edyta lubi jesień był bardzo 'malowniczy', poczytajcie: 
"Dlaczego lubię jesień... Za możliwość patrzenia przez okno na szybko pędzące chmury. Za stukanie deszczu o parapet. Za zapach mokrej psiej sierści. Za kota siedzącego na parapecie i wpatrującego się w ptaki na drzewie bez liści. Za drzewa bez liści. Za liście szeleszczące pod stopami. Za liście w tysiącach odcieni złotego. Za kakao wieczorem. Za szaro - bure spacery w kaloszach. Za ciepłe szaliki, których końcówki powiewają na wietrze. Za czytanie książek popołudniową porą, przy lampce, z kawą, z kotem (to zamiast kominka:-)) na kolanach. Za grzyby w lesie. Za grzyby w pierogach. Za powidła śliwkowe. Za wiersze o jesieni. Za głosy z nieba odlatujących ptaków. I za widok kluczy ptaków na niebie. Za ciepłe, grube skarpety na nogach. Za grube swetry, gdy siedzi się w fotelu z książką. (O, właśnie słychać krzyk ptaków z nieba:-) Za nostalgię jesieni. Za melancholię jesieni. Za piosenki o jesieni. Za Jesienną Dziewczynę z Kabaretu Starszych Panów. Za Addio pomidory z Kabaretu Starszych Panów. Za gorącą kawę z pianką z mleka. Za możliwość zaglądania - w długie, szare wieczory - w blogowy świat kreatywny i fantazyjny. Za czekanie na Święta Bożego Narodzenia. Za robienie prezentów i kartek świątecznych. I nawet za zimne stopy w przemoczonych butach, które usprawiedliwiają odrobinę nalewki z malin wieczorem. Za wielkie, pomarańczowe dynie. Za kasztanki kłujące ubrankiem, a potem pięknie brązowe i lśniące po deszczu. Za jarzębinę. Za... i jeszcze więcej:-)"
Te i inne komentarze, od których robi się cieplej na serduchu, a szaruga za oknem nie jest już szarugą, możecie poczytać TUTAJ 
Widzę, że mamy bardzo podobne odczucia co do jesieni i na pewno jest to wyjątkowa pora roku, jak każda inna. I choć nie każdy ją lubi, musi mieć ona swoje miejsce w szeregu.

Ale to jeszcze nie koniec wygranych. 
Razem z candy zbiegło się inne wydarzenie związane z blogiem, a mianowicie mam ponad 100 obserwatorów. Dlatego chciałabym również nagrodzić

 deliratio z bloga dekormaniaczka i kawa z cynamonem

to właśnie ona dołączyła do 'formalnej' listy obserwatorów jako setna. 


Gratuluję! Proszę obie Panie o adres do wysyłki nagrody na maila: kateszf@wp.pl

10 komentarzy:

 1. Gratuluję dziewczynom!
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla Edyty oraz wybranych dziewczyn.
  Pozdrawiam ciepło i słonecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za miłą, jesienną zabawę a szczęśliwym dziewczynom gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Edycie.
  Ładnie napisała!

  OdpowiedzUsuń
 5. naprawde!?:) prawie zemdlałam ze szczescia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla Edytki!!!!!!! i Koleżanek!!!!
  buziaki!!!! wspaniałe nagrody!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach jak ogromnie przyjemna wiadomość:-))))) Bardzo bardzo dziękuję Siostrze za pomyślne losowanie:-) U nas właśnie strasznie pada, więc przyjemność z wyczytania wyników podwójna, a nawet potrójna:-) Już lecę pisać adres:-)
  Życzę wszystkim pięknej jesieni:-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...