30 grudnia 2011

Poświąteczny misz masz

Jak to się mówi święta, święta i po świętach. U mnie jednak nie do końca 'po', ponieważ przerwa od studiów trwa dalej i korzystam z czasu spędzonego w domu :) Oczywiście przy smakołykach. Ale moje świętowanie nie polega tylko na leżeniu i jedzeniu. Po trochu piszę prace jakimi zawalili mnie na studiach, szyję, kleję, dekupażuję (bo zostało trochę butelek po ostatnich imprezach, mina kelnerki świetna, jak powiedziałam, żeby nie zabierała pustych butelek po winie, bo ja je wezmę. Ale z tego wszystkiego zapomniałam wziąć 2 fajnych butelek po szampanie z USC)
A jak u Was przygotowania do Sylwestra? Spędzacie go w domu czy gdzieś indziej? Ja jak co roku świętuję w domu :)
Życzę Wam udanej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku!

23 grudnia 2011

Wyjątkowy rok

To, że ten rok jest wyjątkowy wiedziałam już od samego początku. Nie będę Was zanudzała historiami typu matura, koniec liceum, studia itp. Tego co się wydarzyło na sam koniec nikt się u mnie nie spodziewał. Tym razem to nie ja zaskoczyłam, a moja starsza siostra. Czas najwyższy ;)
Zimę przywitaliśmy miłą, piękną i skromną uroczystością.
Pogoda była idealna, wręcz taka jaką siostra chciała. Jeśli mróz utrzyma się do jutra, to będą piękne święta. W sumie dla mnie zima może już taka zostać.
To już moja ostatnia notka przed świętami, zmykam do dalszych wypieków i innego pichcenia. Przyjmijcie więc ode mnie życzenia.
życzą Kaśka z Rodziną

16 grudnia 2011

Zadania weekendowe

Jako że w domu bywam tylko na weekendy i tam mam rzeczy niezbędne do 'majsterkowania', to już w środku tygodnia wymyślam co zrobić pożytecznego. I tak, w zeszłą sobotę i niedzielę dopracowałam świąteczne dekoracje pokoju.
Wejście do mojego 'królestwa'
Wianek na drzwi
I światełka
W ramach podziękowania za paczkę od Karoliny, wykonałam też dla niej świąteczny exploding box.
A już jutro czeka mnie ubieranie choinki :)
Jak tam u Was z pogodą? Ja nie mogę uwierzyć w to, że praktycznie cały grudzień przechodziłam w adidasach, bez odmrożenia palców!
Pozdrawiam, miłego weekendu!

12 grudnia 2011

Kolejna szybka praca i prezenty

Hej! Jak tam u Was nastrój przedświąteczny? U mnie jeszcze tylko 7 dni nauki i jadę do domku  na prawie 2 tygodnie:) W ten weekend uzupełniłam swój pokój w świąteczne motywy, ale to pokażę w następnej notce. Dzisiaj przeniesiemy się tydzień wstecz, kiedy to robiłam pośpiesznie pudełko typu exploding box na prezent dla wychowawczyni mojej młodszej siostry. Powiem Wam, że ja całą swoją karierę szkolną chciałam wylosować swoją wychowawczynię, a mojej siostrze udało się to już 2 razy! Prezentem miało być etui skórzane na długopisy, ale okazało się, że pani takowe posiada, więc zamieniono je na świeczki, których nie widziałam. do sesji też jest jeszcze 'stary prezent'
Z okazji Mikołajek zrobiłam sobie prezent w postaci książek Radosne dekoracje, Przytulne dekoracje i Dekoracje na Boże Narodzenie. Dzięki za informacje o tych książkach! One są świetne, czegoś takiego szukałam. Niby mamy Internet, ale ja zdecydowanie wolę mieć wszystkie wzory w formie papierowej. Choć z formy elektronicznej też korzystam, ale nie jest już taka praktyczna.
Myślałam, że na tym sie skończą moje prezenty, ale znajoma z forum Dogomania, wspominana tu już kiedyś Karolina, przysłała mi takie różności i przepiękną kartkę:
Karolina! Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko :) A teraz bierz się za zakładanie bloga ;]

Zachęcam jeszcze do brania udziału w moim candy, bo przewiduję jeszcze inne 'przydasie', więc pomimo, też, że będzie to trochę candy w ciemno, myślę, że warto ;)
Miłego tygodnia!

3 grudnia 2011

Przymiarki świąteczne i wyróżnienie.

Nie mogę w to uwierzyć, że już mamy grudzień! Jak ten czas szybko leci. Całe szczęście większe porządki w domu mam porobione, tzn. mycie okien, pranie dywanów itp. Nie ma to jak pojechanie na weekend do domu i wielkie porządki zamiast obiecanej nauki :D Ale z nauką jakoś też sobie daję radę. Czekają mnie pierwsze egzaminy i nie powiem, że się nie stresuje...
W ostatni weekend, w poszukiwaniu świątecznego nastroju odwiedziłam wszystkie większe sklepy z bożonarodzeniowymi stoiskami. Nareszcie znalazłam sople :) w tym roku, w moim pokoju dominuje biel z elementami czerwieni, z kształtów- sople i śnieżynki. Brakuje tylko lampek, ale nigdzie nie mogę znaleźć takich na białym lub przezroczystym kablu, jakie miałam w tamtym roku. Taka dekoracja już chyba zostanie na święta, bo niestety nie mam czasu na większe strojenie i wymyślanie. Za oknem też już wiszą ozdoby świąteczne, tylko śniegu nie ma. Ale myślę, że to kwestia czasu, choć w tym roku z tą pogodą to nic nie wiadomo ;)


Prezenty też już pomału kupuję i pakuję, a mikołajkowa skarpeta czeka na wypełnienie 06.12 :)
Ostatnio dostałam wyróżnienie od Magdzik. Dziękuje serdecznie! Już spełniam część wymogów :)
7 faktów o mnie
- aktualnie jestem studentką I roku pielęgniarstwa
- dzięki studiom straciłam 4 kg i w sumie ubyło mi już 30kg
- nałogowo słucham radia
- telewizor mógłby dla mnie nie istnieć
- po wyjeździe na studia doceniłam wartość rodziny i swojego miasta
- mam 1000 pomysłów na minutę...
- ... ale też słomiany zapał i 999  pomysłów nie realizuję

Wyróżnienie przekazuję Wam wszystkim, bo nie jestem w stanie wybrać tylko 15 blogów spośród mojej powiększającej się liczby stron na które zaglądam. Kto chce, to proszę się częstować :) Nie krępujcie się.

Zapomniałabym pokazać Wam moich anielskich zwierzaków :)
Chciałabym zapowiedzieć candy, planuję je jeszcze, więcej informacji przewiduję 06.12.11r. :)
Coś się rozpisałam, mam nadzieję, że Was nie zanudziłam.
Zapraszam i pozdrawiam!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...