19 listopada 2011

Świąteczno letni post. Kolejne dużo zdjęć.

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię oglądać na Waszych blogach zdjęcia w każdej ilości. Dlatego sama trochę ich powstawiam, szczególnie rzeczy z rożnych ujęć ;) Wiem, że zdjęcia nie są takie ładne i klimatyczne jak Wasze.  :)
Jeszcze jakoś we wrześniu wyszyłam lawendową zakładkę, ale dopiero 2 tygodnie temu ją całkowicie skończyłam. Poza napisem wszystko mi się podoba i zakładka ma już nową właścicielkę.

Co roku kupuję też kalendarz adwentowy, ale w tym roku, dzięki inspiracji Kasandry i zgodzie na odgapienie pomysłu, zrobiłam swoje rożki adwentowe. Roboty było sporo, ale z efektu jestem zadowolona. Taka girlanda świetnie wyglądałaby nad kominkiem, ale muszę się zadowolić segmentem w pokoju młodszej siostry. I muszę jeszcze pomyśleć co wsadzić w środek.
Zdjęcie powyżej, niewyraźne, choć trochę oddaje efekt świecenia się brokatu. Tak samo świeci się sznureczek do połączenia rożków, co tworzy fajną całość.
A poniżej napis Merry Christmas na 6 i 7 rożku zrobiony z brokatowego zielonego pisaka.
Aktualnie haftuję zimowy, dosyć duży jak dla mnie obrazek, ale idzie mi opornie, bo zbliżają się końcowe zaliczenia przedmiotów :(
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

7 listopada 2011

Na umilenie czasu


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się nieubłaganie, więc dla umilenia oczekiwania chciałabym polecić świetne forum świąteczne, na którym znajdziecie nie tylko kamerę do królestwa Świętego Mikołaja, ale także wiele inspiracji i innych ciekawostek! Warto tam zaglądać przez cały rok :)

Poza tym działa już świąteczne radio, więc w ferworze porządków warto, aby w tle leciały świąteczne piosenki.
U mnie tegoroczne święta będą wyglądały zupełnie inaczej niż przez ostatnie 19 lat i jest mi z tego powodu trochę smutno. Bo jednak człowiek się przyzwyczaił do przedświątecznego harmideru, przygotowań, robienia listy zakupów, ciast do przygotowania. A tak na odległość nic nie mogę zrobić z wyprzedzeniem, pomóc, tylko przyjadę na 3 dni przed Wigilią. W ogóle to będą inne święta i trzeba się do tego przyzwyczajać.
Pozdrawiam gorąco w ten zimny, późny wieczór!

1 listopada 2011

Halloween party. Dużo zdjęć.

Dzisiaj same fotki, które może zainspirują kogoś na przyszły rok? Pomysły niektóre moje, niektóre z intenetu, a czapki czarownicy (z niespodzianką w środku) z bloga Kuby :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...